top of page

Nechte svou mysl růst

Ne každý potřebuje využít psychickou pomoc, ale spoustě z nás to může přinést mnoho. Přestaňte sami hledat svůj vlastní smysl života, jak změnit své emocionální vzorce, behaviorální návyky nebo bloudit existencí.

Dovolte mi, abych vám pomohla stát se tím pravým já.

Federica-2.png

Psychická práce je často mylně považována za mluvení o emocích.

Je v pořádku nevědět, co se sebou dělat - od toho je tu hluboká medicínská znalost. Náš obor je schopen zacházet s myslí jako s relevantní částí těla, ulehčuje metafyzické boje a pomáhá pochopit, jak pozitivně vyniknout vaší osobnosti. Abyste plně rozuměli svým emocím, vzorcům chování a tomu, jak uspokojit svou mysl.

 

S neurovědou jsme schopni hluboce prokázat vaše nečitelné vědomí nebo dokonce podvědomí. Jakkoli léčba  však spočívá ve vašem úsilí, a abychom vám rozuměli, musíme použít tuto podceňovanou sílu mluvení.

O mně

Federica Gianotti

Jsem ze své práce nadšená. Obor psychoterapie a psychologie je v mé práci spojen s neurovědou.

S každým psychoterapeutem si musíte nejdříve sednout, moje více než 20leté zkušenosti mě naučily netlačit na pilu. V mém nejlepším zájmu je pomoci vaší mysli ustálit se a provést vás růstem. Abyste z každého dne vytěžili co nejvíce. 

fede2.JPG
About
5.png
01.

Psychoterapeutické sezení pro podporu vašeho vnitřního klidu, růst vaší mysli a úlevy od jakýchkoli existenciálních, zděděných nebo predispozičních vzorců vašeho chování, které vám připadají jako křeččí závod.

*pouze pro italsky mluvící klienty

02.

NeurOptimal®

Inovativní a přitom bezpečný, neinvazivní neuro trénink pro váš mozek.

*pro italsky, anglicky i česky mluvící klienty

Services
NeurOptimal®

Téměř neuvěřitelné, přesto pravdivé. Trénujte svůj mozek pomocí 30minutového neuro propojení za poslechu ambientní hudby. Sofistikovaná technologie vám pomůže v mnoha ohledech – nezáleží na tom, zda se potýkáte s emocionálními problémy, se svou minulostí nebo prostě chcete být produktivnější. NeurOptimal® byl vyvinut z práce klinických psychologů a neurofyziologů, fyziků a počítačových vědců pro psychologické účely. Nevidíme vaše mozkové vlny, abychom vám stanovili diagnózu, vidíme, jak váš mozek reaguje na neurologické vstupy. Stimuluje vaše mozkové funkce způsobem, který můžete nazvat „výchozí nastavení“, což znamená, že neřeší konkrétní otázky, ale to, co váš mozek potřebuje vyřešit. Neuroptimal se doporučuje vyzkoušet, zvláště když:

  •  Potřebujete uvolnit svou mysl

  • Cítíte potřebu nacházet nové impulsy nebo perspektivy

  • Chcete posunout svou mysl k novým limitům

  • Musíte se více soustředit, jinak budete čelit nějaké nadcházející výzvě
     
     

 Výsledky vás mohou překvapit, mnoho pacientů uvádí, že pociťují změnu již od prvních sezení, jiní až po třech či pěti.

Mozek se učí samoregulaci a optimalizaci svého výkonu.

3_edited_edited.png
bottom of page